Rynek Galicyjski nominowany do nagrody

 Z przyjemnością informujemy, że Kapituła Konkursu "Polska Pięknieje - 7 Cudów Funduszy Europejskich" nominowała projekt "Galicyjski Rynek – budowa sektora miejskiego w Parku Etnograficznym w Sanoku" do nagrody głównej w kategorii "Obiekt turystyczny".

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w głosowaniu, zachęcając do oddania swego głosu na nasz "Galicyjski Rynek". Głosować można od 9 kwietnia do 2 maja 2014 r.

Nominacja dla naszego Muzeum i Sanoka jest dużym wyróżnieniem, gdyż projekt znalazł się w gronie 18 projektów wybranych do nominacji spośród 273 zgłoszeń.

Pomorska Kraina w Kratę, Galicyjski Rynek w Sanoku, a może Gdańskie Centrum Muzyczno-Kongresowe? Teraz wszystko zależy od internautów, którzy wybiorą 7 nowych cudów Funduszy Europejskich. Głosowanie trwa do 2 maja 2014 r.

Na głosowanie wystarczy tylko chwila, należy wejść na stronę internetową www.polskapieknieje.gov.pl, odszukać kategorię „OBIEKT TURYSTYCZNY” i kliknąć „Głosuję” pod projektem „Galicyjski Rynek – budowa sektora miejskiego w Parku Etnograficznym w Sanoku„, pojawi się okienko, w którym trzeba będzie wpisać swój adres e-mail, na który automatycznie zostanie wysłana prośba o potwierdzenie głosu w konkursie. Należy otworzyć wiadomość i potwierdzić oddanie głosu.

 

Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju ogłosiło siódmą edycję konkursu na najlepsze przedsięwzięcia dotyczące rozwoju turystyki, infrastruktury sportowej i rekreacyjnej, zagospodarowania przestrzeni publicznej oraz rewitalizacji, współfinansowanych z Funduszy Europejskich. Poprzez promocję najlepszych przedsięwzięć konkurs pokazuje wpływ funduszy europejskich na rozwój Polski i zachodzące w niej zmiany – zarówno w sferze krajobrazu, jak też w sposobie spędzania wolnego czasu przez Polaków.

Copyrights by www.agro-bieszczady.pl
Project by www.effectivestudio.pl